O mnie/Kontakt

Witaj na moim blogu! :) Miło mi, że do mnie zaglądasz.

Książki to coś, co nigdy mi się nie znudzi. Czytam kiedy tylko mogę i gdzie tylko mogę. Ciągle czuję niedosyt czytelniczy, ale jako osoba (dość) racjonalnie myśląca nie rzucam się na każdą publikację, jaka mi się pod rękę nawinie. Przynajmniej nie zawsze ;)

Sięgam po różne gatunki literatury, choć zapewne literatura historyczna (od popularnonaukowej po beletrystykę) oraz fantastyka, z naciskiem na fantasy, są tymi, w towarzystwie których najczęściej można mnie zobaczyć.

Bloga zaczęłam pisać przede wszystkim dlatego, że lubię rozmawiać/pisać o książkach. To przyjemne móc poznać osoby o podobnych do mojego gustach, jak i te o odmiennych preferencjach, które niejednokrotnie zachęcają mnie do sięgnięcia po interesującą lekturę.

Mój blog to nie tylko książki. Znajdziesz tutaj także wpisy związane z/inspirowane moim obecnym miejscem zamieszkania. Koniecznie zajrzyj do Ciekawostek i Migawek.

Jeśli zechcesz się ze mną podzielić swoimi przemyśleniami na tematy, poruszane w moich wpisach, polecić mi jakąś ciekawą książkę lub film, komentuj moje posty. Chętnie z Tobą podyskutuję.

Jeśli chcesz o coś zapytać, podzielić się sugestiami, pochwalić, czy zganić albo nawiązać współpracę, oto mój adres e-mail: spod.poduszki@gmail.com. Pisz śmiało! :)


Życzę Ci udanego dnia :)

Edyta

Tutaj mnie znajdziesz:
Facebook
Instagram
Twitter  ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

 


5 komentarzy:

 1. Pragnę pochwalić, ponieważ blog jest piękny. Dlatego nominowałam go do Liebster award: http://dune-fairytales.blogspot.com/2014/01/liebster-award.html
  Widzę, że nie jestem pierwsza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania, ale za jakiś czas, bo dopiero, co odpowiadałam aż na trzy zestawy pytań :)

   Usuń
 2. Może dołączysz do mojego nowego wyzwania czytelniczego "Motyw zdrady w literaturze"

  http://hugekultura.blogspot.com/2014/02/wyzwanie-czytelnicze-motyw-zdrady-w.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za potworny kicz...brrrr

  Szkoda gadac.

  OdpowiedzUsuń