Michał Krupa - Projekt "Maślana - Czas pokoju"

Być może niektórzy Was znają już platformę wspieram.to, dzięki  której każdy może spróbować uzbierać pieniądze na dowolny projekt własnego pomysłu. Dziś chciałam Was zachęcić do zapoznania się z projektem Michała Krupy i dołożenia swojej cegiełki do całego przedsięwzięcia. Tutaj naprawdę liczy się każda pomoc, ponieważ na uzbieranie funduszy jest tylko 40 dni. Michał Krupa ma ich jeszcze 21. Każdy, kto wesprze projekt pisarza może liczyć na coś w zamian :) Aby poznać więcej szczegółów dotyczących projektu wystarczy wejść TUTAJ.

Poznaj świat w którym życie ludzkie warte jest tyle, ile ktoś za nie zapłaci. Wejdź w nieznany, mroczny i psychodeliczny wymiar który dla jednych jest czymś normalnym a dla innych nocnym koszmarem. Poznaj świat Maślany - pierwszego, polskiego zabójcy władającego lepiej mieczem niż ojczystą mową.


Książka, a raczej cykl przedstawia przygody polskiego, płatnego zabójcy. Jest on typowym samotnikiem. Nie posiada przyjaciół ani nawet znajomych. Jest jednak znanym i cenionym mieczem dla którego honor i doprowadzenie zlecenia do końca, jest najważniejsze. Maślana to może nie najbardziej trafne przezwisko dla kogoś takiego jak on, ale tak to już jest, gdy powie się coś nieprzemyślanego. Tylko raz powiedział zdanie "Pójdzie jak po maśle" do jednego ze swoich klientów i masz babo placek.

Maślana, mimo swojego przezwiska, ma wysoką renomę i znany jest z tego, że nie wtyka nosa w nie swoje sprawy. "Życie jest proste i nie należy go sobie komplikować". Między innymi tak brzmi jedno z jego praw życiowych. Niestety, przyjmując zlecenie od mafiozy, które brzmiało "Pilnuj tej drogi leśnej i każdego kto się na niej pojawi zabij", życie Maślany komplikuje się do granic absurdu. Miecz wsparty bagnetem oraz niespodziankami ukrytymi w wielkim, skórzanym płaszczu, będzie miał wiele pracy walcząc najpierw z potworami-ludźmi, zmienionymi pod wpływem pewnego specyfiku, potem samymi ludźmi Wiciewskiego-owego mafiozy.

Możecie również skontaktować się z autorem pisząc na adres mailowy: krupamichal@hotmail.com lub zaglądając na jego blog michal-krupa.blog.pl i zapytać o co chcecie odnośnie tego projektu.

Na co zbiera pieniądze Michał Krupa?

Wydawnictwo Psychoskok, z którym skontaktował się autor zgodziło się pokryć połowę kosztów związanych z wydaniem książki. Całość to 5850 zł. I to właśnie na swoją część zbiera pieniądze Michał Krupa. Jego wkład ma pokryć:
  • korektę i redakcję techniczną 
  • skład i łamanie 
  • okładkę
  • druk 
Łącznie - 2 925 zł brutto (Prowizja portalu, operatora płatności oraz doliczony podatek dochodowy wynoszą dodatkowo 904,72 zł).

Na co możecie liczyć w zamian za wsparcie projektu  "Maślana - Czas pokoju"?

Każdy kto zasili projekt, niezależnie od kwoty otrzyma podziękowania drogą meilową oraz pojawi się na liście darczyńców ogłoszonej na profilu na Facebook oraz blogu autorskim.

Ponadto:
- Przy wpłacie od 30 do 50 zł - książka w formacie PDF.
- Egzemplarz książki z dedykacją autora otrzyma osoba której wpłata wyniesie od 50 do 100 zł.
- Osoby/firmy wpłacające od 100 do 500 zł, mogą być pewne, że ich nazwisko/ nazwa firmy, pojawią się na okładce książki. 
- Dla osób/firm wspierających projekt kwotą 500 zł i większą, przeznaczone będzie specjalne miejsce na okładce na ich nazwisko, lub logo firmy.
- Dodatkowo informacja o mecenasach sztuki dotrze do portali społecznościowych wraz z wydaniem książki.

I na koniec raz jeszcze polecam zajrzeć Wam na stronę projektu (KLIK), a by poznać wszystkie szczegóły i zachęcam do udostępnienia informacji o nim.

8 komentarzy: